Przedszkole Miejskie nr 19
im. Jana Brzechwy
w Gorzowie Wlkp.
 
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

NOWE DZIECI - INFORMACJE

 INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI 3 - LETNICH
 
     Z uwagi na obowiązujące ograniczenia związane z pandemią COVID-19 informuję Państwa, że nie odbędzie się zaplanowane zebranie organizacyjne oraz zajęcia adaptacyjne.
 
     Proszę o zapoznanie się z "Poradnikiem dla rodziców" oraz prezentacją na temat adaptacji dzieci. Dokumenty znajdujące się w załącznikach wraz z wyprawką dziecka należy wypełnić i dostarczyć do Przedszkola w terminie do dnia 31 lipca 2020r. Ponadto, w dniu 1 września 2020r., należy dostarczyć pisemną informację potwierdzającą, że dziecko jest zdrowe i może uczęszczać do przedszkola - od lekarza lub napisaną przez rodzica w formie oświadczenia.
 
    Ewidencjonowanie obecności dziecka w przedszkolu odbywa się z wykorzystaniem systemu iPrzedszkole. W tym celu należy zadeklarować ilość potrzebnych kart do czytnika (koszt jednej karty wynosi 8,50 zł - razem z przesyłką) oraz uregulować wpłatę za zamówione karty.
 
     Kartę do czytnika należy odbić rano, zaraz po wejściu do przedszkola oraz przy wyjściu z dzieckiem z przedszkola.
 
     Przedszkole jest czynne w godz. 6:00 - 17:00, a w okresie pandemii w godz. 6:30 - 16:30. Dzieci należy przyprowadzać do przedszkola do godziny 8:15, a odebrać od godziny 14:30.
          W godzinach 8:15 - 14:30 przedszkole jest zamykane.
 
     O późniejszym przyprowadzeniu dziecka spowodowanym, np. wizytą u lekarza oraz wcześniejszym odebraniu z przedszkola zawsze należy poinformować nauczyciela w grupie. Po zakończonej chorobie dziecka należy dostarczyć pisemną informację, że dziecko jest zdrowe i może uczęszczać do przedszkola.
     Nigdy nie przyprowadzamy dzieci chorych (katar to też choroba). 
 
     Aktualne ogłoszenia proszę sprawdzać na stronie przedszkola www.p19.edu.gorzow.pl w zakładce "Aktualności i ogłoszenia", na komunikatorze iPrzedszkole, a także na tablicach informacyjnych przy grupie dziecka.
Ewa Gromacka - dyrektor Przedszkola nr 19
 
 
 
Załączniki:

POTWIERDZENIE WOLI

 INFORMACJA DLA RODZICÓW
 
Szanowni Państwo,

zagrożenie związane z rozprzestrzenianiem się COVID19 spowodowało konieczność zmiany sposobu potwierdzania przez rodzica/opiekuna woli przyjęcia dziecka do przedszkola.

W obecnych okolicznościach prosimy o pobieranie dokumentu "Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola" ze strony internetowej przedszkola: www.p19.edu.gorzow.pl (druk zamieszczony jest poniżej informacji). Wypełniony dokument/skan należy przesłać tylko drogą elektroniczną (w formie PDF lub JPG) na adres e-mailowy: p19@edu.gorzow.pl w terminie od 09 kwietnia do 15 kwietnia 2020r.

Oryginał dokumentu należy dostarczyć do przedszkola niezwłocznie po odwołaniu stanu epidemii w Polsce.
 
INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZEDSZKOLA DRUGIEJ LUB TRZECIEJ PREFERENCJI W DRODZE REKRUTACJI ELEKTRONICZNEJ
 
Rodzice dzieci, które zostały zakwalifikowane do przedszkola drugiej lub trzeciej preferencji składają potwierdzenie woli do tych placówek.

Wnioski złożone w etapie rekrutacji zostaną przez nas przekazane do właściwego przedszkola po zakończeniu etapu potwierdzania woli i ogłoszeniu list dzieci przyjętych i nieprzyjętych.
 
INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZEDSZKOLA W DRODZE REKRUTACJI ELEKTRONICZNEJ
 
Wnioski dzieci, które nie zostały zakwalifikowane do przedszkola w drodze rekrutacji elektronicznej zostają w przedszkolu pierwszego wyboru. Zgodnie z terminarzem postępowania rekrutacyjnego od 29 maja do 03 czerwca rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli, w których będą wolne miejsca.
 
Publikacja list dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych odbędzie się poprzez zamieszczenie list na stronie przedszkola www.p19.edu.gorzow.pl w zakładce "Nabór 2020/2021" w dniu 08.04.2020r. do godz.12:00.
 
Publikacja kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych odbędzie się poprzez zamieszczenie list na stronie przedszkola www.p19.edu.gorzow.pl w zakładce "Nabór 2020/2021" w dniu 22.04.2020r. do godz.12:00.
 
Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 19 w Gorzowie Wielkopolskim
Załączniki:

NABÓR 2020/2021

 NABÓR DO PRZEDSZKOLA 2020/2021
 
 
Załączniki:

LOGOWANIE - NABÓR

 
 LOGOWANIE - NABÓR 2020/2021
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...