Przedszkole Miejskie nr 19
im. Jana Brzechwy
w Gorzowie Wlkp.
 
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

Bezpieczne wakacje

 Nadchodzi lato i wakacje - czas, na który czekają wszyscy, zwłaszcza dzieci. Warto więc porozmawiać ze swoimi dziećmi zarówno w przedszkolu jak i w domu na temat bezpieczeństwa podczas wakacji. Po dziesięciu miesiącach uczęszczania do przedszkola nadchodzi tak oczekiwany czas wakacji. Dzieciaki czują swobodę i cieszą się na odpoczynek i wspaniałą letnią zabawę. Ulubione zabawy na wolnym powietrzu to: zabawy na placach zabaw, gra w piłkę, jazda na rowerze, na modnych od kilku lat hulajnogach czy rolkach.


Gdy dziecko się zgubi

 Co zrobić, gdy dziecko się zgubi? - poradnik dla rodziców i dzieci
Zbliża się sezon urlopowy. Wakacyjne wyjazdy to przede wszystkim odpoczynek i przyjemne chwile, lecz dla rodziców, którzy wyjeżdżają z małymi dziećmi, powinny być także okresem wzmożonej uwagi. Policja podaje, że co roku ginie około 4 tysiące dzieci. Zadbajmy o to, by nasze dziecko nie zasiliło tej statystyki.
 
 
         
 

Słoneczne lato

Chroń skórę dziecka przed słońcem
Za oknem coraz więcej tak długo wyczekiwanego przez nas słońca. Czasami świeci już naprawdę mocno, a temperatura na termometrze dochodzi do 30 stopni. I choć przyjemnie jest po długiej zimie powygrzewać się w promieniach słońca, musimy pamiętać – promieniowanie słoneczne jest szkodliwe dla każdego a zwłaszcza dla dziecka.
 

Ruch drogowy

 Bezpieczny przedszkolak w ruchu drogowym
Czy wiesz, jak ważne jest wpajanie dzieciom zasad ruchu drogowego już od najmłodszych lat? W Polsce wciąż bardzo wiele dzieci ginie na ulicy i w wypadkach samochodowych. Czasem w wyniku lekkomyślności dorosłych, czasem z powodu swojej niewiedzy.
 
 
         

 

 


 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...