NOWE DZIECI - INFORMACJE

 INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI 3 - LETNICH
 
     Z uwagi na obowiązujące ograniczenia związane z pandemią COVID-19 informuję Państwa, że nie odbędzie się zaplanowane zebranie organizacyjne oraz zajęcia adaptacyjne.
 
     Proszę o zapoznanie się z "Poradnikiem dla rodziców" oraz prezentacją na temat adaptacji dzieci. Dokumenty znajdujące się w załącznikach wraz z wyprawką dziecka należy wypełnić i dostarczyć do Przedszkola w terminie do dnia 31 lipca 2020r. Ponadto, w dniu 1 września 2020r., należy dostarczyć pisemną informację potwierdzającą, że dziecko jest zdrowe i może uczęszczać do przedszkola - od lekarza lub napisaną przez rodzica w formie oświadczenia.
 
    Ewidencjonowanie obecności dziecka w przedszkolu odbywa się z wykorzystaniem systemu iPrzedszkole. W tym celu należy zadeklarować ilość potrzebnych kart do czytnika (koszt jednej karty wynosi 8,50 zł - razem z przesyłką) oraz uregulować wpłatę za zamówione karty.
 
     Kartę do czytnika należy odbić rano, zaraz po wejściu do przedszkola oraz przy wyjściu z dzieckiem z przedszkola.
 
     Przedszkole jest czynne w godz. 6:00 - 17:00, a w okresie pandemii w godz. 6:30 - 16:30. Dzieci należy przyprowadzać do przedszkola do godziny 8:15, a odebrać od godziny 14:30.
          W godzinach 8:15 - 14:30 przedszkole jest zamykane.
 
     O późniejszym przyprowadzeniu dziecka spowodowanym, np. wizytą u lekarza oraz wcześniejszym odebraniu z przedszkola zawsze należy poinformować nauczyciela w grupie. Po zakończonej chorobie dziecka należy dostarczyć pisemną informację, że dziecko jest zdrowe i może uczęszczać do przedszkola.
     Nigdy nie przyprowadzamy dzieci chorych (katar to też choroba). 
 
     Aktualne ogłoszenia proszę sprawdzać na stronie przedszkola www.p19.edu.gorzow.pl w zakładce "Aktualności i ogłoszenia", na komunikatorze iPrzedszkole, a także na tablicach informacyjnych przy grupie dziecka.
Ewa Gromacka - dyrektor Przedszkola nr 19
 
 
 
Załączniki:

Adresy innych stron zawarte w tekście: